SOBOTA 02.03.2019

Prednášková sála - pavilón č. 1 Bazén - pavilón č. 7


Na tvorbe programu sa pracuje
10:00
Výber nástrah podľa ročného obdobia
Jarda Těšinský

10:00
Profesionálna pstruhová prívlač - Lov na gumené nástrahy FishUP
Jaro Petríček

10:45
Drop Shot
Peter Zachar

11:00
Street Hunter
Lukáš Krása

11:30
Správny výber prívlačového prútu
Martin Forbak

12:00
„68“ Spoveď rybára
Karel Nikl

12:15
3D mapovanie zavážacimi lodkami
Peter Obročník

13:00
Naša cesta k víťazstvám na IBCC a Zemplínskom kaprovi
Starbaits team

13:00
Lov všetkých dravých rýb nymfami
David Havlíček

14:00
Nový zákon o rybárstve
Panelová diskusia k novému zákonu o rybárstve č.216/2018                             Z.z. a novej vykonávacej vyhláške ktorou sa vykonáva zákon o rybárstve  –  SRZ

14:00
Lov jalcov a boleňov na povrchové nástrahy
Jozef Foltýn, Daiwa Team

14:45
Lov dravých ryb nástrahami Savage Gear
David Maixner

15:30
Lov veľkých mieňov na ostrove Smola (Stredné Nórsko)
Vladimír Doškár, Vladimír Zelenka

15:30
Správny výber jigovej hlavičky
Peter Horňák

16:15
Lov zubáčov na gumenné nástrahy
Peter Marcin

17:00
Losovanie návštevníckej súťaže

Prednášková sála - pavilón č. 1
Bazén - pavilón č. 7


Na tvorbe programu sa pracuje
10:00
Výber nástrah podľa ročného obdobia
Jarda Těšinský

10:00
Profesionálna pstruhová prívlač - Lov na gumené nástrahy FishUP
Jaro Petríček

10:45
Drop Shot
Peter Zachar

11:00
Street Hunter
Lukáš Krása

11:30
Správny výber prívlačového prútu
Martin Forbak

12:00
„68“ Spoveď rybára
Karel Nikl

12:15
3D mapovanie zavážacimi lodkami
Peter Obročník

13:00
Naša cesta k víťazstvám na IBCC a Zemplínskom kaprovi
Starbaits team

13:00
Lov všetkých dravých rýb nymfami
David Havlíček

14:00
Nový zákon o rybárstve
Panelová diskusia k novému zákonu o rybárstve č.216/2018                             Z.z. a novej vykonávacej vyhláške ktorou sa vykonáva zákon o rybárstve  –  SRZ

14:00
Lov jalcov a boleňov na povrchové nástrahy
Jozef Foltýn, Daiwa Team

14:45
Lov dravých ryb nástrahami Savage Gear
David Maixner

15:30
Lov veľkých mieňov na ostrove Smola (Stredné Nórsko)
Vladimír Doškár, Vladimír Zelenka

15:30
Správny výber jigovej hlavičky
Peter Horňák

16:15
Lov zubáčov na gumenné nástrahy
Peter Marcin

17:00
Losovanie návštevníckej súťaže

Prepnúť na web verziu